| IateyourCookie a întrebat:

Sall. deci un baiat imi tot da semne ca ma place. mereu se comporta frumos cu mine nu sh cu celelalte fete. odata mi-a zis ca sunt dragut, dar cand el era cu 3 prietene de-ale mele( fara mine) el le-a sp lor ca ma place.Problema e ca atunci cant sunt si eu nu recunoaste ca place. 1. credeti ca ma place? si 2. cum il fac sa imi spuna sentimentele lui P. S suntem colegi de clasa si prieteni buni... mersi.

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Da cred ca te place, dar nu vei sti niciodata sigur daca nu-l vei intreba chiar tu! Daca chiar crezi ca ar pute fi ceva intre voi doi fa tu primul pas, nu astepta dupa el, iti spun asta pentru ca stiu ce inseamna sa fi timida si sa astepti in zadar baiatul mult visat! Deci hai cu tupeu ca se poatewinking

3 răspunsuri:
| SecretWish a răspuns:

Da, cred ca te place, dar este foarte timid big grin

| Ðida a răspuns:

Cred ca te place...ar trebui sa va intalniti si sa vorbiti despre sentimentele voastre! Bafta kiss

| angel4v3ryour a răspuns:

coolsunte-ti copii!