Sall Draga TPU

Ieri 30.04. 2012 iubita mea a facut un test de sarcina cu rezultat negativ bine inteles

Seara mi-a facut o mica felatie apoi i-am introdus penisul in vagin de vreo 8 ori maxim [Miscarea de du-te vino]

Sunt sanse sa fii ramas gravida pentru ca nu am ejaculat nicaieri si nici vorba de asa ceva macar sa`mi fi venit

Urmatorul test cand sal facem? va rog un raspuns rapid sigur si sincer Apropo Ultimul contact sexual obisnuit nu ca acesta de ieri l`am avut pe 14.04. 2012 iar pe 15.04. 2012 i`a venit menstruatia [Regulat]

Răspuns Câştigător
| flori210 a răspuns:

Mai totul e ok! eu fac dragoste cu prietenul meu fara prezervativ de un an si cateva luni, si nu sunt si nici n-am ramas insarcinata pana acum.toata chestia e sa nu-ti dai drumul in ea, si dupa ce iti dai drumul, continuati cu un prezervativ, ok? si faza cu testu...nu stiubig grin

1 răspuns:
| crisu2012 a răspuns:

Faza cu coitul intrerupt nu e mereu ok... Exista picatura palcerii care este eliminata imediat cum tu simti placere, ea contine spermatozoizi si nu simti cand o elimini.Probabilitatea ca ea sa ramana insarcinata este, insa nu foarte marehappy