| KarinaEva a întrebat:

Sall eu am pus prima optiune liceul bogdan voda viseu, a doua vasile lucaciu baia mare, si a treia dragos voda sighet, toate la filologie si la bogdan voda media de admitere este 7, 97, la vasile lucaciu 8, 62, iar la dragos 8, 81 iar eu am media de admitere 9, 32 unde credeti ca ma repartizeaza cel mai posibil calculatorul?

Răspuns Câştigător
| Ombladon1 a răspuns:

La prima varianta adica Liceul Bogdan Voda Viseu... Si eu sunt din Baia Mare

4 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Deci nu ai de unde sa stii ce medie de admitere au liceele. Pentru ca se schimba la fiecare an. Depinde de numarul canditatilor, cu cat sunt mai multi media de admitere este mai mare.

| KarinaEva explică:

Deci eu nu sunt din maramusres dar vreau sa fac acolo liceul sau la iasi ma mai gandesc?

| KarinaEva explică:

Ioana_8670 mai taranca esti tu!tonguelaughing du-te draq va dati mari ca sunteti de la oras da nici lb roamana nu stitilaughing

| ioana8670 a răspuns:

Mereti ma in ***! si stati la voi in viseu. dc trebuie sa vina toti taranii la liceu in baia mare smug? sau veniti pentru mall? :]] ca mai nou toti aveti poza in bu*a la mall oh go on! stati dracu la voi daca acolo v.ati nascut.