| aragon90 a întrebat:

Sall fetelor voi daca credeti ca uni barbatii sunt obsedatii de sex si voi fetele sunteti obsedate de haine, bijuteri si umblatii dupa baieti cu banii

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Sexul e mai scump ca hainele.winking laughing(curvele+prez).

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Asa si? e concluzia ta? laughing
Este o mare diferenta intre a spune ceva si a avea intr-adevar ceva de spus...
Una din prejudecăţile lumii noastre este de a pune eticheta, de a clasifica totul; oamenilor li se pare că au şi înţeles ceea ce au clasat.

| kiss a răspuns:

Esti constient ca 90% dintre noi nu am inteles ce vrei tu sa afli de fapt, nu?hee hee
sau asta e o constatare a ta thinking!?
nu vreau sa te superi dar nu prea stii sa scrii...

| kiss a răspuns:

Repet, nu stii sa scrii.

| kiss a răspuns:

Ma copile, adevarul doare. n-ai decat sa ma injuri, chiar nu ma afecteaza. eu ti-am zis doar un lucru care e evident. daca tu te crezi la zoo, asta e.

| LarissaMouse a răspuns:

Ok. uite cam cum sta treaba.in primul rand noi fetele nu sunt obsedate de haine si bijuterii, ci ne place sa fim aranjate si restul.pentru ce? in marea majoritate a cazurilor:
pentru niste prosti de baieti obsedati de sex.pentru ca voi chiar sunteti obsedati. da-mi si mie un exemplu de baiat care se gandeste la sentimentele unei fete, nu la o noapte cu ea

| raluk27 a răspuns:

Care este intrebarea?

| aragon90 explică:

Gata am icetat cu asta nu ma cert eu cu copii de 6 ani