| anonim_4396 a întrebat:

Sall, imi place de o fata si as vrea sa fiu împreună cu ea, este mai mare cu 9 ani decat mine dar oricum varsta nu conteaza, se comporta mult mai diferit cu mine fata de ceilalti, când ne întâlnim ma lasa sa o privesc peste tot si nu spune nimic pe când altora de varsta mea le spune că sunt nesimțiți, oricum eu sunt mai rusinos iar întrebarea mea este cum as putea sa ii spun ce simt mai ales că eu o iubesc, un sfat as vrea si eu (nu vreau sfaturi de genul esti prea mic sau alte rahaturi de genul ca altii la varsta mea deja se *** si nimeni nu spune nimic)
Cel mai bun răspuns primește funda

5 răspunsuri:
| Floryn2k18 a răspuns:

Spune-i "eu te plac de mult timp, știu ca diferența de vârsta nu contează aici, contează ca eu te iubesc, tu ma Iubești"
Dacă zice da vezi ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi direct, dar discret, incearca sa aleti un cadtu potrivit, dar cel mai important, cand vrei sa ii spui asta sa stii ca contează enorm tonul vocii. Dece? Pentru ca daca esti nesigur, asta se va vedea in vocea ta, iar ea poate avea îndoieli, dar dacă eşti sigur pe tine, totul va merge super. Fi hotarat, dar tandruwinking

| SG1995 a răspuns:

O sa-ti zic doar atat, tipele nu se uita la tipi mai tineri ca ele, mai ales daca acestia nu au o anumita independenta si un venit cat de cat decent. Deci daca nu corespunzi acestor termeni puneti pofta in cui, nu te mai gandi la ea, treci peste suferinta inutila.

| Dennis1424 a răspuns:

Eu zic sa lasi totul de la sine si sa iesi in continuare cu ea dar sa incerci sa faci sa iesiti numai voi doi sa vorbiti sa incerci sa afli daca ea te place. Si daca iti dai seama de lucrurile astea cand esti cu ea pe afara poti sa incerci sa o saruti. Bafta

Răspuns utilizator avertizat