| iulicika1414 a întrebat:

Sall imi trebuie si mie un cintec pentru balul boboceilor la colegiu!
plizzz helpp/.:( imi trebuie urgent! ca de exemplu http://www.youtube.com/watch?v=GsE6NEBIKuY
dar sa nu fie de liceu. ca eu is la colegiu ...msss muult! dau funda pentru cel mai frumos!
sorry de categ.)

1 răspuns:
| Ida_Luca_1977 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa cauti pe youtube sau pe TPU, adica, asta, dar eu te-as sfatui sa alegi o melodie de dragoste, daca tu si iubitul tau sau oricine ar fi el vreti intr-adevar sa fiti un cuplu; PS: o melodie de dragoste, NET-ul il ai? cauta-l; funda, plizz!