| Deyu_4766 a întrebat:

Sall in primul rand, am probleme cu iubita cred ca nu mai e ceva intre noi asa zicea ea, zice ca nu o mai iubesc dar eu nu simt asta, e adevarat sunt mai distant cu ea adic nu vb non stop cu ea azi a venit din tabara si avea o fata de zici ca a calcato de 10 ori trenu si de 5 masina si am intrebat-o Deea ai ceva? esti suparata? "nu nu am nimica" [avea ca in saptamana in care ea a fost plecata eu nu am avut credi sa o sun si ea m-a sunat dar nu ma creda ca m-am simtit rau] si de aseara de la ora 9 eu am stat cu ea pe mess pana acum la ora 6 dimineatawinkingsi in continuu ne-am tot certat dupa aia am mai zis din cand in cand te iubesc si tot asa si iar ne-am certat ce sa fac? nu stiu si nu pot spune ca nu o iubesc app suntem impreuna de un 1 an si ceva si nu cred ca ma pot despartii de ea. a da happy si sunt o fire mai rea adica[mai injur si.ma iau de alti prieteni big grin] sfaturi ceva?

2 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Pai incearca sa nu ii zici chestii urate.incearca sa lasi dupa ea. daca iarasi vrea sa aduca in vb un subiect din cauza caruia ati putea sa va certati.incearca sa schimbi subiectu. spune-i lucruri frumoase.si sa incerci sa o suni sau sa ii trm un sms sa vezi cmf sau daca ii bine.happy

| berelahalba a răspuns:

Man nu stiu cu femeile astea e greu... totul e bine si pe urma nu sti ce le apuca, dar totusi sunteti de 1 an impreuna de ce se intampla toate astea acum dupa atata timp, cred ca ai de lucrat la atitudine daca tot ti la fata aia dovedestei.