| RoKeRaS a întrebat:

Sall joc si eu servere private de metin dar de cand mi-am instalat win7 cand intru intr-un server de metin 2 privat imi da o eroare in chineza. ziceti-mi se sa fac. dau fundita si vot. scuze pentru sectiune stiu ca e cea mai citita.

2 răspunsuri:
| HaDeS_9190 a răspuns:

Invata chineza. doar pentru ca e cea mai citiita categorie, expertii in dragoste si sex nu stiu tehnologia sau informatica, deci data viitoare sa inveti sa citesti.

| Aylee a răspuns:

Ce dracu cauti rahatule la Dragoste si sex? INCEPETI SA MA CALCATI PE NERVI ultima oara cand mai sunt dragut, data viitoare va umplu frigideru angry.