| andrada a întrebat:

Sall
La noi la scl la sfarsitu semestrului dam petrecere (asa e la fiecare clasa) si la noi la petrecere a fost un baiat care seamana perfect cu Justin Bieber si toti ii spun JB2 dar de fapt il cheama David. Deci nu mai pot, sunt innebunita dupa el. Pana ca si parintii mei au observat ca e ceva cu mine. Sunt vreo 3 colege care il stiu dar nu vor sa vb cu el ca cica nu-l suporta ca e nesi si asa (el e cel mai rau de la el din clasa). Clasa lui e pe coridor cu a mea si in fiecare pauza il vad. El merge cu autobuzul cu mine (uneori) dar coboara cu o statie inainte cu toate ca merge la aceeasi scl cu mine dar nu stiu dc prefera sa mearga o statie pe jos dar nah. E asa dragut, o colega mi-a zis ca de fiecare data cand il vad parca asi fi pe alta planeta si mai am putin si salivez dupa el (lol ce penibil). Nu mai stiu ce sa fac. Aveti ceva solutii? Plz cat mai multe. Cn imi da cat mai multe solutii si care sa si mearga primeste funda. Dar plz fara "du-te la el si spune-i ce simti" pentru ca asta chiar nu pot asa ca orice altceva. MS la toti care raspundeti. Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Cloe, poate tot ceea ce te atrage la baiatul asta, e faptul ca semana cu asa zisul JB. poate de fapt daca stai de vorba cu el, nu ai nimic in comun cu el.
Asa ca ai grija, cere-i id-u d mess, baga. te in vorba cu el, da-te oleaca la ellaughing. si fa asa cam pana cand bati apropuri. ceva gen el sa. ti zica ca. i plac multe lucruri si tu" ti.ar placea sa bei un suc cu minesmug". sunt sgr ca n-o sa te refuze. dupa o iesire cu el, vei vedea daca merita sa lupti pentru el, daca merita sa te faci remarcata in fata lui sau doar vei parea o ticnita, innebunita dupa justin bieber 2laughing

3 răspunsuri:
| SuperrBeibiii a răspuns:

Fii tu insati. Nu incerca sa te dai in spectacol pentru a-l atragewinking Daca si el te place, cu siguranta te va baga in seama. [ p. s. Fa rost de id-u lui si intra in vorba cu elbatting eyelashes ] Funda?

| Snake_4839 a răspuns:

Du-te si spune-i ca vrei sa faci sex cu el rolling on the floor

| Narocius a răspuns:

Imi pare rau pentru acel baiat.