| bubu321 a întrebat:

Sall la toti am si o intrebare am o fata in clasa care imi place mult de ia dar nu stiu cum so atarag ia nu este chiar asa de atrasa de mine cum sunt eu de ia si vreau sa o cuceresc DACA poate cineva sa-mi raspunda la intrebarea asta mersi PLizzz. AAAA APROPO uitati-va pe youtube michel telo e tare melodia

1 răspuns:
| mfbluu a răspuns:

Incearca sa o cunosti mai bine sa vezi ce ii place si ce nu apoi daca pui in aplicare ce ai retinut la ea poate o sa fie atrasa de tine.dar asta cu timpul