| TheJoker1 a întrebat:

Sall lume! Deci sa va spun.Am o prietena dar nu iubita e doar o prietena ne cunoastem de la gradintia si am mergem la acelasi liceu suntem in clasa a 9 a si astazi cand veneam de la scoala am fost pana la ea sa intru putin pe net ca al meu nu mergea si cand am ajuns am vorbit si eu i-am spus ca m-am certat cu iubita mea si am intrebat-o ce faceti voi fetele cand va suparati pe baieti si si-a dat pantaloni in jos si a inceput sa se masturbeze am intrebat-o ce face si mi-a zis sa tac si sa nu zic nimic de cand suntem prieteni nici o data nu a dat semne ca ma place sau ceva de genu si eu nu am idee ce dracu sa intamplat.Imi spune si mie cineva ce a vrut sa insemne asta? eu cand am vazut ca se masturbeaza am zis sa se duka dracu si am plecat acasa si pe drum m-a sunat sa isi ceara scuze si mi-a zis ca nu vroia sa facem sex dar dar dar si a inchis...

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Asta era ideea ca vroia sa faceti sex, sunt putini baieti care refuza o partida de sex mai ales ca fata vroia

2 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Are fantezii probabil

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

rolling on the floor)))