| lupuldark a întrebat:

Sall lume ( hai sa trecem la subiect) imi place de o fata care e in clasa cu mine si cateodata se uita la mine proffund si imi face cu ochiu si eu ma rusinez si ma uit in alt parte si ea avea iubit dar s-a despartit de el de vreo 3 luni dar va rog spuneti-mi cum sa o castig plz spuneti-mi ca innebunesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
S-ar putea si ea sa te placa. Invit-o intr-o zi la un suc sa discutati. Acolo, cand ai ocazia spune-i c-o placi, si astfel vei afla daca si ea te place. Cum trebuie sa te porti? Poi asta depinde si de fata, dar sunt unele lucruri de baza la care nu trebuie sa renunti, si anume: poarta-te respectuos cu ea, i-ai apararea daca e necesar, consoleaz-o cand e suparata, ascult-o cand are nevoie sa vorbeasca si poarta-te... putin diferit cu ea comparativ cu modul in care te porti cu celalalate fete.
Succes!

6 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Doamne! Dragii mei, cat sa va mai explic ca astea sunt semne ale adolescentei, jocuri copilaresti. Fa-i si tu cu ochiul! Ce te opreste! Esti barbat, ce naiba! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o!

| dani701 a răspuns:

Salut! Bai tu esti nebun? fata asta te place sigur acum depinde daca ai zis adevaru. Daca ea iti face cu ochiul atunci sigur te place.
In clasa 7 eu faceam cu ochiul la fete ma... vagabotule. fi mai barbat! Numa fi barbat cu obraz ca daca o dai in bara nu-i vina mea:p Hai Bafta!

| lupuldark explică (pentru dani701):

Ba gvezi cum vorbesti ces cuvintele astea urate vagabontule? eu cred ca tu iti bati joc de oameni nu dai raspunsuri hai pa

| 1Beibii a răspuns:

Comporta-te cum iti dicteaza inima happy!