| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ma numesc bya am 15 ani si sunt impreuna cu un baiat de 25 ani. Marea problema e k el e casatorit si are si un copil(de fapt 2-am aflat recent k sotia lui e insarcinata). nu stiu cum dar sotia lui a aflat de relatia noastra si mi-a facut o kterinca...chatterbox.noi am dezmintit totul dar ea continua sa creada acelasi lucru. Mentionez k ea e o maaaaaare c**va si vrea sa aiba control total asupra sotului ei. De atunci nu m`am mai intalnit cu el decat cand erau impreuna si el continua sa imi zambeasca. Au aflat si parintii mei dar marele meu noroc e k ei au mare incredere in mine deci nu au crezut nmc. Acum nu stiu ce sa fac.simt k nu pot trai fara el cryingsad. Si sunt nevoita sa o si vad pe sotia lui toata ziua deoarece e secretara mamei mele, iar mama are birou la domiciliu. sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-e jena sa o faci c**va pe sotia lui? Este o femeie care are doi copii cu sotul ei. Tu cum te numesti ca umbli cu un barbat casatorit la 15 ani? Sa cred ca va spuneti poezii? Si iti permiti asta pentru ca femeia este secretara mamei tale? O minti pe femeia aia, iti minti parintii, esti o persoana fara scrupule de copila. Cum o sa fii la 20 de ani? Mi-e sila de un copil ca tine. Imi pare rau ca nu pot sa iti spun tot ce cred despre tine si parintii tai, pentru ca nu imi permit sa folosesc anumite cuvinte

42 răspunsuri:
| flysky a răspuns:

Pai cum poti sa zici tu de ea ca e o cu**a? Tu umbli cu sotul ei nu ea cu al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci...
1-unul din acei copii nu este al respectivului baiat(sau barbat spuneti`i cum vreti)
2-cum se numeste o femeie care presteaza relatii sexuale contracost(in timpul liber)
3-incercati sa va controlati si sa nu mai judecati pe altii nestiind ce se intampla de fapt

| gabrix a răspuns:

Heiiiiiiiiiiiii u ai 15 el 25. tu gandesti? frate cautati un prieten de varsta ta... sau mai bine mai asteaptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App...azi m-am intalnit din nou cu el ( am rugat`o pe mama sa o trim. p`aia undv in interes de serviciu cu scuza k nu o mai pot suporta) si l-am chemat la mine. Am vb, am lamurit tot si am stabilit sa ne vedem in continuare. Lui nu ii mai pasa de sotia lui de cand a aflat ca unul din copii nu ii apartin. @ ellene-daca ai vedea cum arat nu te`ai mai intreba ce vede ala la mine.
@ bluerose-daca nu crezi e problema. ta. Eu am spus doar adevarul in speranta k voi primi niste sfaturi si nu voi si jignita in ultimul hal.

| dya_4589 a răspuns:

Nu o sa te cert, nu are rost... si eu am fost cu un tip mai mare cu 16 ani sigh dar era divortat, oricum nu a mers. Pana la urma o sa realizezi ca el nu vrea decat sa se distreze, esti mult prea copil pentru el. Stiu cum e, dar mai bine incerci sa-l uiti, el doar te foloseste. Gaseste-ti un baiat de varsta ta, si uita-l, sotia e sotie si nu s-a insurat cu ea degeaba... si chiar daca o paraseste, tot se va intoarce la ea... nu-ti fa sperante. Ai doar 15 ani, ai toata viata inainte si ti-o irosesti suferind pentru cineva care nu merita!

| Kitty a răspuns:

Ar trebui sa iesi cu baieti de varsta ta, nu cu 10 ani mai mare ca tine mai ales ca are sotie, copii. esti foarte naiva... se pare ca el a stiut cum sa te faca sa-l placi asa mult si tu ai cazut in capcana...eu zic sa-l uiti si sa ti vezi de viata ta...iesi cu pers de varsta ta... dar oricum e foarte mare pentru tine.Si nu este frumos sa o faci pe sotia lui asa... in fine tu sti situatia mai bine decat mine.

| Instinkt a răspuns:

Deci tu esti cu. a gandeste-te ca are 2 copii adica ceea ce esti si tu ai vrea sa le spuna mama la copii cand cresc mari ca tatal lor a plecat cu o fata mai mica cu 20 de ani tu dc nu ai avea tata cum ar fi?

| oz a răspuns:

Daca iti cunosteam parintii...jur...ca oriunde in tara... ii anutam personal ce pramatie de copil esti.
Abuzezi de increderea pe care o au parintii tai in asa hal...de nu am cuvinte sa explic...
est praf...ca persoana intr-o societate...ai un caracter praf...iti bati joc de parintii tai...care probabil s-ar lua la tranta cu o tara intreaga daca ar spune ceva rau de tine...si uite...doamne...suntem gata... si sunt ateu...adu' potopu peste noi...doamne...am innebunit...

| maybetoday a răspuns:

Hey baby! mai bagati mintile in cap esti doar un copil ai 15 ani, traiesti viata din plin si lasa-l pe ala de 25 de ani, probabil ca nici nu-i are nici pe cei 7 ani de acasa... draguta mea ia-ti mintile inapoi si gindeste bine la ceea ce faci, nu o faceti si voi C**VA ca e doar un copil nu-si da seama ce face mai bine ia-ti da un sfat bun ca e disperata...desi nu prea cred in ceea ce a scris mai sus, mai degrab ar trebui sa scrie o carte, da dac' e adevarat nu ai decit sa-ti dai seama in ce inkurkatura ai intrat dupa parera mea esti in RAHAT!

sfat: puneti mintile inapoi as face ca >>>> a scris unu mai bine te-ai apuka de carte ai multe de invatat!

| pinkpanther_4414 a răspuns:

Vai de mine, nu ti-ai putut gasi si tu 1 de varsta ta? Inca o mai si jignesti pe femeie.Mai bine du-te si fa ceva mai constructiv, de exemplu uita-te la desene...ca poate inveti si tu ceva lucruri bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba fetyto ba u esti catusi de normala? cum sa stai fato cu unu de 25 de ani mai mare decat tine. tie iti arde de p***a la varsta asta. ba copilo nu cred ca ala voia altceva de la tine decat pi***a copilo vezi-ti fata aiurito de scoala

P. S.
cautati unul de varsta ta sau macar 1 un an maimare si lasa deo parte pastia de 20 si ceva ca atunci u vei fu c***a

| ShawormaCuFaraDeToate a răspuns:

Si tot saraca femeie e cu*va.laughing