| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ma numesc bya am 15 ani si sunt impreuna cu un baiat de 25 ani. Marea problema e k el e casatorit si are si un copil(de fapt 2-am aflat recent k sotia lui e insarcinata). nu stiu cum dar sotia lui a aflat de relatia noastra si mi-a facut o kterinca...chatterbox.noi am dezmintit totul dar ea continua sa creada acelasi lucru. Mentionez k ea e o maaaaaare c**va si vrea sa aiba control total asupra sotului ei. De atunci nu m`am mai intalnit cu el decat cand erau impreuna si el continua sa imi zambeasca. Au aflat si parintii mei dar marele meu noroc e k ei au mare incredere in mine deci nu au crezut nmc. Acum nu stiu ce sa fac.simt k nu pot trai fara el cryingsad. Si sunt nevoita sa o si vad pe sotia lui toata ziua deoarece e secretara mamei mele, iar mama are birou la domiciliu. sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-e jena sa o faci c**va pe sotia lui? Este o femeie care are doi copii cu sotul ei. Tu cum te numesti ca umbli cu un barbat casatorit la 15 ani? Sa cred ca va spuneti poezii? Si iti permiti asta pentru ca femeia este secretara mamei tale? O minti pe femeia aia, iti minti parintii, esti o persoana fara scrupule de copila. Cum o sa fii la 20 de ani? Mi-e sila de un copil ca tine. Imi pare rau ca nu pot sa iti spun tot ce cred despre tine si parintii tai, pentru ca nu imi permit sa folosesc anumite cuvinte

42 răspunsuri:
| byabb a răspuns:

Thooamne!
tu nu esti zdravana la cap?:O:O
cum sa ai 15 ani si sa umbli cu un BARBAT insurat cu copii. Acel om are o familie, vrea sa isi faca un viitor.
Si cum poti sa o faci pe nevasta lui curva daca are deja un copil cu el si il asteapta si pe al 2lea? Sincera sa fiu in locul tau m`as simti ca o tarfuli`a daca ma bag intr-o familie. Thooamneee!
Traieste`ti varsta fat`o ai 15 ani. Ca si mine. Eu nu as fi in stare sa fac asa cevalaughing

| ButterFly_8644 a răspuns:

Cine`i cu**va? happy Nu e cu**va daca vrea sa`si tina sotul langa ea si tatal copiilor ei. fii sigura!

Ia si mai gandeste`te cine is cum e.winking

| ButterFly_8644 a răspuns:

Cine e si cum e*. big grin

Cica baiat de 25 de ani rolling eyes laughing

| Madalina_4750 a răspuns:

1)La 25 ani eu zic ca e barbat in toata firea;
2)de unde stii ca e c**va? doar pentru ca asa ti-a zis el in speranta ca o sa-l consolezi u?
3)Sotia lui normal ca face kterinca pentru ca stie ca sotul nu o va parasi cu 2 copii si pentru o fata de 15 ani.
4)La 15 ani sa spui k nu poti trai fara el... o sa-ti treaca ...mai repede decat crezi... e doar un capriciu al adolescentei;
5)Baga-ti fata mintile in cap!

| flysky a răspuns:

Pai cum poti sa zici tu de ea ca e o cu**a? Tu umbli cu sotul ei nu ea cu al tau.

| cata22 a răspuns:

Mai fata...cum doamne iarta-ma sa fii cu unul de 25 de ani cand el are si copii? nu as fi in stare sa fac asa ceva...sincer... eu nu cred ca ea e c**va, daca mai are si doi copii cu ea1
Eu zica sa iti vezi de viata ta si sa'l uiti!happy

| gabrix a răspuns:

Heiiiiiiiiiiiii u ai 15 el 25. tu gandesti? frate cautati un prieten de varsta ta... sau mai bine mai asteaptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori minti, ori vai de nevasta! si cine zici ca e" c**va?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine pentru rine ca oricum ar fi tot ai de invatat dar inceteaza te rog sa mai judeci daca nu vrei sa fii judecata. Bucura-te, traieste la maxim si nu spera nimic la virsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci...
1-unul din acei copii nu este al respectivului baiat(sau barbat spuneti`i cum vreti)
2-cum se numeste o femeie care presteaza relatii sexuale contracost(in timpul liber)
3-incercati sa va controlati si sa nu mai judecati pe altii nestiind ce se intampla de fapt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App...azi m-am intalnit din nou cu el ( am rugat`o pe mama sa o trim. p`aia undv in interes de serviciu cu scuza k nu o mai pot suporta) si l-am chemat la mine. Am vb, am lamurit tot si am stabilit sa ne vedem in continuare. Lui nu ii mai pasa de sotia lui de cand a aflat ca unul din copii nu ii apartin. @ ellene-daca ai vedea cum arat nu te`ai mai intreba ce vede ala la mine.
@ bluerose-daca nu crezi e problema. ta. Eu am spus doar adevarul in speranta k voi primi niste sfaturi si nu voi si jignita in ultimul hal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba fetyto ba u esti catusi de normala? cum sa stai fato cu unu de 25 de ani mai mare decat tine. tie iti arde de p***a la varsta asta. ba copilo nu cred ca ala voia altceva de la tine decat pi***a copilo vezi-ti fata aiurito de scoala

P. S.
cautati unul de varsta ta sau macar 1 un an maimare si lasa deo parte pastia de 20 si ceva ca atunci u vei fu c***a

| ShawormaCuFaraDeToate a răspuns:

Si tot saraca femeie e cu*va.laughing