| Danysan a întrebat:

Sall-Ma simt asa de trist -imi vine sa plang -fata de care m-am indragostit nu am crede ca o iubesc -Ce pot face sa ai dovedesc ca nu mint :O3?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Nu-ti mai bate timpul cu o fata care nu te merita! Nu crede, nu ai ce sa-i faci.Acel ''nu cred'' e un fel de ''nu vreau sa cred'' asa ca mai bine las-o sa plece. Decat sa-i dovedesti si sa-si bata joc de tinewinking Asteapta, o sa vina o fata potrivita si pentru tine happy
Timpul le vindeca pe toate!
fundita? :*

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Asteapta pana se convinge! Adica o viata! rolling on the floor

| Danysan explică (pentru onasis1961):

Mda -m-ati ajutat o gramada-mrs!

| Dariusuu a răspuns:

Ori ce-ai face ca să-i areţi c-o iubeşti ea nu va crede asta. Pentru că nu vrea să cadă. Şi dacă-i dai luna de pe cer va refuza să creadă pentru că aşa vrea ea.

Şti ce trebuie să faci?

Dă-i pace şi nu-ţi mai pierde timpul cu ea.

Nu-ţi irosi timpul cu persoane care nu merită.

Succes.

| HaHaGirl a răspuns:

Pai mai fratello mie dc nu mi-ai spus?sad
zii pe mess ce e cu tine...P.S sper sa nu zici ca de Lala ca...

| aDEeLAa a răspuns:

Arata-i intrebarea astawinking

| C26 a răspuns:

Hmm. Aiurea, ce sa zic straight face
O sa-si dea singura seama. Poate nu ai convins-o indeajuns, incat sa te creadahee hee

| Danysan explică (pentru C26):

Dar i-am zis multe -eu vreau ceva de la ea si ea nu stiu ca nu prea vrea -cum sa fac sa imi dea ce vreau eu?-ca o iubesc?

| AllexTheWolf a răspuns:

Nu crede si gata, nu merita. Daca nu ti-a dat o sansa din prima, nu merita. Am cunoscut si eu fete ca astea de care m-am indragostit, da le-a pasat? NU! Asta e parerea mea, tu faci cum crezi.

| frozennnnnnn a răspuns:

Mai, eu as zice sa bati fierul cat e cald.
dar cum nu cunosc persoana in cauza, e cam dificil sa zic asta.
daca tu crezi ca merita, da-i bataie(la figurat vorbindlaughing) ) iar de nu, las-o in pestii ei...