| NessunNome a întrebat:

Sall! Mie imi place de un baiat... sa va zic povestea:
Eu o stiu pe vara baiatului care il plac (il cheama Denis). Denis mai avea un prieten pe nume Andrei (mi-a placut si de el laughing ) dar Andrei a plecat in Italia am uitat de el... Iar acum mie imi place de Denis. Cum v-am spus, problema e ca nu stiu daca ma place si el.

Deci cum as putea face sa-i atrag atentia? Nu e in clasa cu mine si daca il intalnesc e pe holurile de la scoala si pe la magazin chiar azi a venit fix langa mine si si nimic.
P. S: Ms ca ati citit

3 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Uf. Buna! Pai intra tu in vorba cu el! nu fi timida happy. vorbeste cu el si profita de fiecare ocazie cand sta langa tine! si fa rost de id-ul lui fb din astea si vorbiti pe net sa iesiti undeva si acolo spune-i bafta!

| WedDye a răspuns:

Poti incerca sa afli ce ii place lui cel mai mult... iar apoi sa incerci sa schimbi cateva vorbe cu el despre acel lucru happy, astfel poate ii vei atrage atentia { de ex: lui ii place fotbalul >big grin

| EvilThoughts a răspuns:

Cu placerehappyhappywinkingAr fi mai bine sa astepti momentul oportun.Asteatpa sa va cunoasteti mai bine si apoi, cand deveniti mai apropiati ii poti spune:X:Xbafta:*