| NessunNome a întrebat:

Sall! Mie imi place de un baiat... sa va zic povestea:

Eu o stiu pe vara baiatului care il plac (il cheama Denis). Denis mai avea un prieten pe nume Andrei (mi-a placut si de el ) dar Andrei a plecat in Italia am uitat de el... Iar acum mie imi place de Denis. Cum v-am spus, problema e ca nu stiu daca ma place si el.

Deci cum as putea face sa-i atrag atentia? Nu e in clasa cu mine si daca il intalnesc e pe holurile de la scoala si pe la magazin chiar azi a venit fix langa mine el in dreapta iar colega mea in stanga tremuram toata nu puteam sami intorc capul laughing.

P. S: Ms ca ati citit...big grin

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Si daca se intoarce Andrei? whistling Cu siguranta nu esti prea selectiva in ceea ce priveste baietii, adica daca mai exista un tip X probabil ti-ar fi cazut si acela cu tronc.Revenind la Denis, baiatul asta nici macar nu stie de existenta ta, daca nu intri in vorba cu el (sau o pui pe verisoara lui sa puna niste vorbe bune)nu cred ca vei rezolva ceva doar daca te imbraci "diferit" sau faci tot felul de acrobatii prin fata lui.Trebuie sa fi intrat cel putin odata in vorba cu el thinking Nu stiu cat de mult iti vor folosi "sfaturile''(par mai de graba reprosuri)dar sper sa reusesti ceea ce-ti propui.