| Danut4 a întrebat:

Sall pe cine sa aleg : pe fosta care mai vrea sa mai fie cu mine ( si eu o mai plac) sau pe fata care o plac si ea ma place dar nu ca fosta?

Răspuns Câştigător
| bbubby a răspuns:

Fosta e fosta. nu cred ca are rost sa o faci pe actuala sa sufere numai pentru ca nu esti tu hotarat. iubirea va veni in timp

4 răspunsuri:
| SpartaN1 a răspuns:

Alege-o pe a 2. E mai sigur.
Bafta! Funda!

| maria_4274 a răspuns:

Alege pe cine iubesti cu adevarat, sau placi.Intreaba-te pe cine meriti si cine te merita si vei gasi raspunsul.

| DxQ a răspuns:

Pe amandoua!

| aalyn21 a răspuns:

Daca nu poti sa alegi, iti zic eu ia le pe amandoua (dar nu in acelasi timp)hee hee