| anonim_4396 a întrebat:

Sall, pe scurt: pana mai acum o luna si ceva eram un baiat fericit, imi placea sa ma distrez, aproape non stop in cluburi, discoteci, schimbam fetele dupa o zi pe alta eram mai pe scurt un mic golan daca pot spune asa.Intr-o zi frumoasa dar cu trista amintire am cunoscuta pe EA(mai bine nu o cunosteam), prin intermediul unor prietene.Toate bune si frumoase( in mai putin de o luna cat am stat q ea parca mi-am trait toata viata, zici ca eram mai presus de railaughing )pana cand s-a apropiat tampita asta de scoala, ia fiind boboaca deci clasa 9 a intrat intr-un colegiu indepartat asa ca mama ei a,, internato" acolo...acum de app. o luna n-am vazut-osad mai vb la telefon dar parca cand nu o vad parca ma trage vlad tepes in teapa la cat ma doare sufletul.Deci ce am fost nu voi mai fi clar niciodata... dar nici asa. Acum. O parere mai poate exista ceva atat timp, incat nu ne putem vedea doar in vacantzesad timp de 4 ani. hai ceauuu:*:*

9 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Daca nu aveti alta alternativa, atunci nu-ti ramane decat sa vb cu ea, sa-i explici sitiatia si ca dragostea trebuie tinuta activ, si in armonie, fara minciuni, etc

| cioko19 a răspuns:

Mai. daca va iubiti, totul e posibilhappy

Janina
| Janina a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez... dar eu stiu cum e viata de camin laughing fete-baieti tongue chefuri, fara pedagogi uneori laughing) intelegi tu!

| elyssa20 a răspuns:

Daca exista "flacara aia intre voi" cu siguranta va rezista, asa ca hai curajhappy

| ali_8949 a răspuns:

Nasoala faza... du-te la ea... sau daca nu, nu mai sta tristwinking Fi happy ca a fost sa fie... reiati viata tawinking ca degeaba mai astepti.

| kenzo007 a răspuns:

Daca fata te iubeste sigurhappy, dar de ce nu incerci sa mergi acolo la ea happy in timpul scoli cum sta la camin fa-ti rost de un scuter si mergi pe neasteptate si vezi ce face... pentru ca daca te inseala aceasta relatie nu isi are rostul... depinde caci intr-o luna nu cred ca te poate iubi asa de mult... Poate ai norocwinking

| alexxa a răspuns:

Dc nu ar putea? daca tii la ea si ea la tine o sa reziste:d

| Alissa193 a răspuns:

Uite ca tocmai EA a gasit ac si de cojocul tau si a produs "marea" schimbare la tine! Sincer chiar daca va iubiti nu cred ca va rezista dragostea voastra la distanta... poate daca te sacrifici putin si te muti mai aproape.in rest SECRETEL are dreptate in legatura cu caminele studentesti!

| kjbh13 a răspuns:

Of frate ce sa spun ...nu trebuie sa te indragostesti daca nu simnte si ea ceva pe-tu tine...pe urma e jale uite eu am patit-o