| sCHmeTELinG a întrebat:

Sall prieteni am si eu o intrebare problema:Am un frate de 35 de ani si toata familia vrem sa-si faca si el o familie a lui dar nu-si gaseste o fata.Cum pot face sa poata sa-l placa si pe EL cineva(vreau sa se INSOARE) va rog ajutati-ma poate aveti voi vreo ideie...va multumeschappy

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dar nu ţi-ai pus nici tu nici familia problema că el poate NU VREA?
Uite ăsta e unul din motivele pentru care eu m-am rupt definitiv de familie.
Nici tu, nici familia nu aveţi absolut niciun drept să-i judecaţi viaţa şi să-i dictaţi voi ce să facă!
Eu sunt ferm convins că el nu vrea şi de aceea nu se însoară. Şi, la drept vorbind, foarte bine face!
Ideie: Vedeţi-vă de treabă şi tu şi familia că abia atunci îi faceţi un bine!
Salut.

2 răspunsuri:
| sCHmeTELinG explică:

Pai nu are nici o iubita este singur de aceea...nu stim ce este cu el, a fost o data insurat a stat cu ea 6 ani si nu mai sunt impreuna de 1 an jum ca ea sa maritat cu altul.ne-am gandit sa se insoare sa nu se mai gandeasca la EAsad mersi in oricecaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intre pe jocuri cu lunetisti si sa caute ceatul si apoi poate asi gaseste pe cineva