| anonim_4396 a întrebat:

Sall,, rasp cu cel mai bun efect are funda! >~~~~ deci: mie imi place de un baiat si el sta cu alta si de cand sta cu ea niji nu ma mai baga in seama. crying,, ce sa fac? sigh

Răspuns Câştigător
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Cand pleaca gagikasa te bagi u langa el vorbesti cu el il manghiwinking funda?

3 răspunsuri:
| bombolinna a răspuns:

Scumpo, esti inca mica sa suferi dupa un baiat. Daca nu te baga in seama, atunci nu te place. Nu are sens sa te tii tu dupa el. Cel mai bine ar fi sa te uiti spre un alt baiat care intr`adevar sa merite toata atentia ta. Succes!:*

| maryngeorge a răspuns:

Pai na te duci si il bagi in seama stai si tu prin preajma lui sa te vada mereu

| 1xandreyx1 a răspuns:

Daca e vorba de ionela ce sa faci baiatul e andragostit