| anonim_4396 a întrebat:

Sall...revin cu inca o intrebare, stiu ca n-am mai dat pe aici dar n-am prea mai avut nevoie de ajutor, asa cum spuneam, m-am intalnit odata ca o fata, in taxi ( o cunosc de 2-3 luni), si imi tot zambea, tote bune si frumoase, la repetitii (nu cont ce repetitii ), se intimida cand ma uitam la ea, adica ea era pe scena eu eram pe scaun, si i-am facut cu mana, si se intimidasehee hee, si dupa am mai vb mult, mi-a dat nr ei de tel.si a 2a zi s-a bagat o hipioata si a bagat strambe, ca cica eu o plac, si daca ea ma place, daca vrea sa fie ca mine si chestii din astea, si ea a zis ca nu.Allright, ma rog, s-a suparat pe mine ca cica eu i-am dat id-u la aia, si i-am explicat ca nu eu i l-am dat, ma rog, am dat in 3 zile niste SMS-uri si n primul i-am zis ca nu o plac ( wtf, sunt un hipiot emo stiu) desi sunt mort dupa ea, si aseara am sunat-o era un zgomotu naibi pe acolo, mi-a zis ca are treaba si am lasat-o... azi am sunat-o iar si mi-a respins de 2 apelu', stie toata clasa ca o plac, ieri a fost un concurs, si am isit pe scari si ea urca, si la usa ne-am ciocnit, i-am dat buna, nici nu mi-a raspuns, zici ca nu ma cunosteathinking, ce pot sa fac sa ma ierte? nu prea cred ca ma place, a' eu o plac mult de tot,,, mai de mult cand vorbeam cu ea la scoala faceau colegii cica "ia uitel pe andrei flirteaza" help ce pot sa ii zic?

2 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Tu ai ceva cu hipiotii?laughing
Eu cred ca a deranjat o ca mai stia cineva de "chestia" voastra.Si apoi i ai mai si spus ca nu o placi? Ce-i cu tine? Trimite i un mesaj ca o placi si sa te ierte indiferent cu ce ai gresit.Fa putin pe pagubasul.

| Andrew1998 a răspuns:

Scuzati pentru greselile de ortografie, scriu de la laptop unde am Windows 7 si e cam hipiot OS-u asta, nu prea recunoaste tastatura bine