| nuestenimeniperfect a întrebat:

Sall Sora mea geamana de 16 ani si-a inceput viata sexuala de un an tocmai am aflat deja cu 2 baieti cum s-o ajut? Pls

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-o la ginecolog si la un laborator pentru analize de sange.

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ia si tu unul, sa-i fie mai usor!

| αndï a răspuns:

In ce sens ai vrea s-o ajuti?
du-te si tu si intrece-owinking

| swet girl 22 a răspuns:

Nu ai cum sa o ajuti.E alegerea ei si viata ei. Poti macar sa discuti cu ea,sa o intrebi de ce nu ti-a zis,sau ce altceva vrei tu sa mai stii, ca doar sunteti surori, si gemene...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

De ce trebuie' s-o ajuti? nu pot singuri baietii? leag-o de pat!

| ina88 a răspuns:

Dar are nevoie de ajutor? Are doi baieti pe cap si vrei "s-o ajuti" luad tu unul din ei.sau care-i problema? laughing

| noneee a răspuns:

Cu baietii s-o ajute mei...menage a troislaughinglaughing
doar daca is 2ua gemene e 2in1 ca cafeaualaughing, j 2 baieti diferiti.un menage a trois perfectrolling on the floor

| flo28 a răspuns:

Adica? cu ce brei sa o ajuti? sa numai faca sex?

| ciucanca41 a răspuns:

Nu ai cum sa o ajuti discuta cuea de contraceptie si protejare impotriva diverselor boli depinde cat stii si tu, incearca sa-i sxplici ca e riscant la varsta aceasta
incearca sa o convingi sa isi faca analize

| Gyk_8082 a răspuns:

Ce nesimtita... putea sa te cheme si pe tinelaughing

| floarealbastra_9272 a răspuns:

Incearca sa-i fii alaturi, sa te simta aproape, sa simta ca poate sa fie deschisa in discutii cu tine si din siguranta aceasta sa strecori niste sfaturi care ar putea sa o ajute. Este foarte important pentru o fata sa nu arate disponibilitate in fata unui baiat, altfel apar dezamagiri, regrete si de multe ori foarte multa tristete. Trebuie sa ne gandim foarte bine cand mergem mai departe cu un baiat. In speranta ca ti-am fost de ajutor, multa bafta! happy