| anonim_4396 a întrebat:

Sall...Sunt indragostit de o ffata. Mai demult eram cei mai buni prieteni, si suntem, dar ea nu stie ca sunt indragostit de dinsa.acum nu stiu cum sa ma comport. inainte ma comportam normal. eram prieteni, dar acum ma bilbii cind vb cu ea si nu stiutiu cum sa ma mai comport. Ajutooorrrrrrr

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Fii tu însuți

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Aoleu... daca esti cel din poza eu zic sa lasi indragosteala si sa pui burta pe carte ca doar nu te insori acum.

| UrsuletulTau a răspuns:

Poti sa o iei mai usor... o duci intr-un loc frumos si ii spui te plac si te iubesc sau mai stiu eu celaughing alta variata ar fi sa ii spui pe messenger...thinking

| FRE3wILL a răspuns:

Daca iti place de cineva,cea mai mare greseala e sa fi sfatuitorul ei,si omul la care se plange,asa ca ai de ales.uit-o pe ea,consider-o doar prietena,si incearca sa faci in asa fel incat sa te combini ko prietena de-a ei,sau,ceva mai riscant,consider-o o sora razgaiata, si poarta-te cu ea ca atare, tachineaz-o.si asa sporesti atractia,altfel daca nu deja s-a intamplat,ramai doar in friend zone, iar acolo, nu primesti decat. pupici pe fruntelaughing Daca vrei sa te placa trebuie sa fi barbat!