| ALeXsSaY a întrebat:

Sall.sunt prins intre 2 fete, ele fiind prietene f bune. sad nu stiu ce sa fac.nu sunt sigur de sentimentele niciuneia dintre ele si imi este frica sa nu sufar iar. straight face eu le plac pe amandoua dar pentru niciuna nu simt IUBIRE. oare sa renunt la amandoua? nu vreau sa le stric prietenia sad

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Hei, tinerete s-a inchis canalul cu fete, de ai ramas numai la acestea doua? Uita-te in jur, "pute targul de gagici"/scuza-mi exprimarea neacademica/, alege mai intai cu ochii si mult, mult mai tarziu cu inima, tocmai pentru ca sa nu suferi.

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Am mai spus-o si o spun din nou, prietenii adevarati isi impart lucrurile, chiar si iubitii, deci sigur nu se vor supara.

| lolly a răspuns:

Decat sa le strici prietenia, mai bine nu te bagi! Cauta oricare alta fata dar nu una dintre ele 2.

| ToxicGirl a răspuns:

Vorbesti cu ele.le spui ca ai suferit recent si nu mai poti avea o relatia momentan... daca sunt prietene asa de bune nu isi stricau prietenia din cauza unui baiat.happy

| LifeIsAJoke a răspuns:

Rari baietii care sa gandeasca la fel cum gandesti tu, bravo.Nu le stica prietenia mai sunt o gramada de fete pe lume.

| ArcAnna a răspuns:

Renunta la amandoua.stii cum e cand doi se bat al treilea castiga

| Alis_5793 a răspuns:

Mai asteapta. Nu renunta niciodata la prietenie ca nu sti cand vei avea nevoie de ea. Cu timpul poate vei primi raspunsuri, vei observa sentimentele lor fata de tine vei avea poate sentimente fata de una din ele. Nu renunta ca poate o sa regreti. Nu stiu daca ai inteles. Idul meu este i_the_pretty_angel daca vrei sa fiu mai explicita si sa iti dau detalii.