| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am 15 ani (scuzati de categorie) am 1:74 inaltime 57-58kg, as dori sa-mi recomandati niste exercitii care pot fi practicate acasa nu ca as fi gras dar asa pentru mine, vreau sa precizez ca ma tin muschii de exerctii bune si am si timp. Imi recomandati ceva?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cumpără: haltere, extensor, coardă, scară de gimnastică, etc și exerciții de gimnastică, care se pot face în casă sau în curte, fără să deranjezi vecinii.

| baru a răspuns:

Sall. Coarda, si tractiuni, cu bratele apropiate si departate. Pa!

| Mihai_9148 a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi sa faci cateva flotari, abdomene si asta da si rezultate.