| fantasy01 a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri urgente! Cum ii pot atrage atentia unui baiat? fundita

Răspuns Câştigător
| T13 a răspuns:

Abordare directa,priviri insistente,mesaje pe Y.M.,biletele,prin intermediar(ii spui la cineva:,, spune-i lui x ca imi place de el``), etc.Alegelaughing

7 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Urgent - urgent poti sa-l "julesti" cu o placa video. Va aprecia.

| BuBu_6079 a răspuns:

Pai daca va cunoasteti cat de cat incepe sa abordezi anumite teme care atrag mai multa conversatie,incearca sa afli ce ii place, gaseste puncte comune, pretinde ca ai nevoie de ajutor la ceva.Joaca putin teatruwinking

| Lexiiii a răspuns:

Pai uitate insistenta la el. Zambeste-i.

| pryncesSs a răspuns:

Intra in vorba cu el. saluta`l. intreaba`l ce face happy. :* vorbitsi despre un lucru care ii place si lui :*.
funda :*?puppy dog eyes

| Dmitrie10 a răspuns:

Fa-i ochisuri dulci.Intra in comunicare cu el.Intreabal ce mai face,cum o mai duce. Daca are net tineti conversatii lungi pe net,intai asa prieteneste,apoi ceva mai intim, vorbiti despre dragoste, apoi el va intelege ca il indragesti si singur o sati propuna intilnire.Depinde putin si de baiat.succese tie.

| Petru_7202 a răspuns:

Nu incerca sa te prefaci altfel decit esti si nu ii arata ca esti disperata, ca va profita de tine.

| bubulinaaa_8824 a răspuns:

Vb cu el ma mult...la tell, p mess
intereseaza-te ce hobby-uri are
cucereste-l bafta:*