| sorinsorinshiatat a întrebat:

am nevoie din nou de sfaturile voastre folositoare pentru a imi putea rezolva problema va rog frumos cititi prima intrebare ca sa nu existe nelamuriri.atunci cand prietena mea a patit ce a patit l-am batut pe prietenul meu imi venea sa il arunc in dunare.Intr-un final am putut sa o conving pe prietena mea sa mergem la politie. politistul a zis sa intre si Andrei prietenul meu care mi-a violat iubita cand l-a vazut a inceput s tremure sa se agite politistul a zis ca trebuie sa rmana acolo ca sa le ia declaratii simultan.intr-un final au dat amandoi declaratiile. politistul a zis la final ca el crede ca prietena mea la provocat pe Andrei si el vazand ca are sustinator a zis ca ea l-a provocat si ca ea i- facut propuneri indecente desi eu am vazut mesajele care i le trimitea Andrei prietenei mele si ii zicea nu vrei sa facem impreuna noatea de revelion am totul pregatit ti-am luat ceva frumos si sexy cum esti tu.Nu va spun cand a auzit toate astea prietena mea.A incerct de multe ori sa se sinucida sa scape de copil.Se simte extrem de rau doctorii au spus ca s-ar putea sa nu poata duce sarcina pana la capat ca are mari probleme de sanatate are anemie.dar au zis ca asteapta rezultatele analizelor unchiul ei e diapert incearca sa vorbeasca cu ea, dar ii e rusine sa ii spuna abia mi-a spus mie si matusii ei.nu stiu ce sa fac ajutati-ma cu cat mai multe sfaturi va rog din suflet va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Cu ce?

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Am citit si intrabarile anterioare... Cel mai simplu e sa strangeti impreuna bani si sa faceti un avort pe ascuns. Cred ca asta e prima si cea mai importanta chestie cu care poti sa o ajuti, pe langa incurajari, imbratisari si sa.i fi sprijin...

| AliGab a răspuns:

Hei...esti sigur ca bebele din pantece este al violatorului? Daca da atunci ma abtin de la comentarii, daca nu atunci mai ganditi-va daca ii luati viata bietei fiinte din pantece. Gandeste-te ca prietena ta este destul de traumatizata din pricina celor intamplate si un avort nu ar putea sa o duca si pe ea decat la moarte sigura(sinucidere), trauma psihica a unui avort adancind truma depresia prin care trece acum.