| cametome7 a întrebat:

Am o intrebare am 20 de ani si am o iubita de 16 ani.O cunosc de un an si ceva si nu stiu ce sa fac sa mai am rabdare cu ea vorbesc de viata sexuala.Eu nu mai rezist mult timp
Sfaturi. Multumesc!

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu mai rezisti, inseamna ca nu esti suficient de barbat incat sa ai o relatie. lasa fata in pace si incearca sa devii barbat, sa nu mai fi un pampalau care nu-si poate tine pantalonii inchisi si e ingenunchiat de hormoni. Fata este micuta, discutii despre sex nu poti purta cu ea acum. Poate peste vreun an si jumatate, dar tu nu pari capabil sa rezisti pana atunci. gandeste-te si la binele ei, nu numai la hormonii tai, ea nu are de ce pierde timpul cu tine, mai bine i-ar fi singura.

| MishikiCrisy a răspuns:

Eu zic sa mai ai rabdare. Daca nu mai rezisti inseamna ca nu o iubesti cu adevarat.

| Azµre a răspuns:

E mică, crește-o până la 18 ani pe urmă faceți sex.

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic sa mai astepti. Fiind major si ea minora si parintii ei afla s-ar putea sa bage la corupere de minori.Merita sa risti pentru cateva minute de placere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
DRAGU DE TINE,sărăcuţul de tine,nu mai are răbdare,mâncal-ar mama pă el,câtă suferinţă pe el!
Ce-ai dragule,eşti în călduri,du-te fă un duş rece,îţi trece!
Părerea mea e că tu nu o meriţi pe fata asta,nu o iubeşti îndeajuns,să-ţi fie foarte clar că nici o fată nu-i obligată să facă sex cu tine,până nu-i pregătită cu adevărat,nu tu eşti şeful să facă ce spui tu,ea!
Mai aşteaptă şi tu acu că nu mori,ce d!
Dacă ţii cu adevărat la ea,mai poţi aştepta, dacă nu, înseamnă că eşti ca ceilalţi, tăţi vreţi numa sex atât, nimic măi nimic nu-i de capul vostru!
Te pup!

| Raiiiisa a răspuns:

Cand te-ai bagat intr-o relatie cu ea trebuia sa et gandesti si la asta.
Daca o sa iti fortezi rezistentele putin te asigur ca nu o sa-ti para rau ci o sa fii de 100 de ori mai fericit si mai satisfacut decat daca ai merge acum la alta doar pentru ca ai nevoie.Ai putea sa vorbesti si cu ea, este singura care poate sa te lamureascahappy

| lolium a răspuns:

Du-te la curve. rezolvi problema si ai parte si de discretie laughing

| Schatzyyyyy a răspuns:

Daca si ea simte cu adevarat,ca tu esti baiatul potrivit,cu, care poate sa-si inceapa viata sexuala, stai de vorba cu ea, nu ii spune direct, si vei vedea ce reactie are!

| bombonika18 a răspuns:

Pai, daca ea e virgina si simti ca nu mai rezisti, ai putea sa te duci la curve pana ea o sa fie pregatita, eu asa i-am spus sa faca fostului meu iubit de acum vreo 2 ani

| Luchius a răspuns:

Daca e virgina asteapta, ca o sa merite asteptarea. Daca a mai sarit gardu, propune-i.

| cametome7 explică:

Da dar simt ca nu mai rezist.

| cametome7 explică:

Da normal este virgina.Am vorbit cu ea de trebuie asta si ea im zici ca trebuie sa mai am putina rabdare.Dar n-a sunt barbat.

| Azµre a răspuns (pentru cametome7):

Așteaptă mă până face 18 ani dacă o iubești, ce tu stai cu o fată ca să faci sex cu ea? nu stai că o iubești și îți este dragă. Numai poți ia-o la frecat odată pe lună și îți trece.

| Oana92 a răspuns (pentru cametome7):

Exista masturbare!

| cametome7 explică:

O iubesc mai mult ca orice dar cand o vad in fiecare zi imi iau foc talpile si innebunesc.

| cametome7 explică:

Decat sa ma duc la alta mai bine mai astept o vita..Cu siguranta o sa astept

| cametome7 explică:

Nu am obligat pe nimeni cu nimic.
Si da poate am gresit eu

| cascarabet a răspuns:

Asculta la fratele cascarabet.ori ti-o freci ori te intorci si pleci.