| MysteryMen a întrebat:

am o intrebare mai mult pentru fete...mi-am facut o prietena pe care o iubesc mult si nu prea vrem sa se afle...dar problema este ca eu in pauze vreau sa vb cu ea dar nu stiu ce sa zic...voi fetele ce ati vrea sa faca un aiat in cazul acesta?

6 răspunsuri:
| GinglindSummer a răspuns:

Apropiete simplu de ea si intreab-o orisice! Apropiite pentru ca ea vrea asta! Asa sunt fetele...tu esti baiat si trebuie sa faci asta! Daca o sa vorbiti in pauza sau chiar o sa va cuprindeti asta nu inseamna neaparat ca sunteti impreuna! Deci poti sa o faciwinking O sa-i placa...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand as vrea ca baiatul care ma place sa fie mandru de mine si dornic sa se laude tuturor. Nu asaccepta niciodata o relatie de care el nu vrea sa se afle, inseamna ca are ceva de ascuns, ca relatia este cumva murdara si m-as murdari ei eu.
In al doilea rand, intotdeauna mi-au placut baietii culti si interesanti, care au ce vorbi fiindca sunt informati, citesc mult si gandesc interesant

| Zadkiel a răspuns:

Iubeste-o, fata trebuie alintata, chiar daca sunteti la scoala. Ce naiba, ce zici tu acolo fac cei care abia s-au cunoscut.
Acum depinde de ce varsta aveti voi...Din ce descrii tu, presupun ca sunteti in generala. E grea viata laughing

| BeAmazing a răspuns:

Pai..seara incearca sa vorbesti cu ea la telefon, ex: vorbiti despre un film care-i place mult, sau o actrita, actor, etc. Iar la scoala in pauza mergi la ea si ii spui ca te-ai interesat de actrita, actor, film ce alegi tu sa vb seara cu ea, si ca sti asta, asta, asta si asta despre ceea ce ai ales, o intrebi daca si ea stie, si ca iti place mult despre ce ati vb aseara si despre ce te-ai documentat. => Ai intrat in vorba cu ea iar acum poti schimba subiectul vorbind de altceva, sau poate ca se suna si trebuie sa intrati in clasabig grin. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inventata mobilul si iesirile dupa orele de clasa.

| DedeMdm a răspuns:

Poti s-o intrebi ce face, saw daca vrea sa iesiti dupa ore si daca zice ca da atunci unde si poti s-o intrebi lucruri care nu le sti despre ea, ce a facut la ore ( tuturor ne place sa barfim despre profesori laughing ). Puteti sa vorbiti orice, nimeni nu va sti ce spuneti adica nu cred ca sta cineva sa va asculte laughing Pentru o fata e important doar ca vi la ea sa vorbiti big grin