| catamafiotul a întrebat:

Sall tpu..am o intrebare pentru voi mai mult pentru baieti se adreseaza intrebarea ...am 20 de ani si sunt virgin e cv de bine sau de rau ca am 20 de ani si nu mi-am inceput viata sexuala? big grin

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Cel mai bine este sa o faci cu persoana iubita...nu cu toate "carpele". succes

3 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

Nu frate stai lin nu e nici bine dar nici rau adica na esti virgin ...asta e nai avut ocazia sa o faci sau ai simtit tu ca nu e persoana potrivita nu iti fa griji ca nu mori virgin cat timp se scoala sa tot dai la buci

| neutrino a răspuns:

E de (foarte) bine.

| CristianT a răspuns:

E ok,nu pleca de-acum din floare-n floare,nu dispera. e timp,baietii in general se grabesc sa o faca,le vine pofta mai repede decat fetelor de aceeasi varsta cu ei,si culmea ca pana la urma,de multe ori tot fetele o fac primele, cu baieti mai mari laughing ai timp, e ok, la varsta ta e posibil sa o faci foarte curand! sper ca te-am linistit, sau macar ti-am acordat sprijin moral big grin