| oAndyy a întrebat:

Sall, TPU! Am o mica-mare problema. Imi place de un baiat care e in vlasa cu mine. Nu stie ca eu il plac, iar el e cu alta fata. In trecut el mi-a spus ca ma place, dar atunci eu nu simteam nimic pentru el. Acum ce sa fac? Cum aflu daca ma place, nu vreau sa fiu prea directa!? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| MihaiMitza a răspuns:

Pai...nu sunt eu doctor love dar iti recomand sa incerci sa il faci sa devina un prieten bun tie sa aiba incredere in tine si sa ii fi aproape si in momentul cand se va desparti de acea fata tu ii poti spune ceea ce simti si poate iasa cevahappy