| blackboss a întrebat:

Am o problema.am 13 ani si sunt baiat.Imi place de o fata ( pe nume Andreea si este in clasa a 6 a cu mine) am fost fost vara trecuta dar am facut o prostie am vrut sa ne sarutam prea repede.Ne-am despartit apoi iar am fost impreuna un timp... dupa aia s-a suparat si ne-am despartit.Acum 3 saptamana am inceput sa o plac iar.am facut lucruri dragute pentru ea ( am aparat-o, am ajutat-o la teme, am vb, am stat mai mult cu ea, i-am daruit diferite chestii.)saptamana trecuta i-am zis Vrei sa fi cu mine? ....sau altfel.i-am zis intr-un mod mai frumos.dar tot asta reseialaughing.ma rog.Si a zis nu.Cand am intrebat-o dc a zis:,, Nu stiu, pur si simplu nu mai simt nimic pentru tine si nu sunt genul tau".Ce sa fac unde am gresit?

3 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Stai...stai...stai.La varsta de 13 ani crezi ca e devreme sa te saruti? Eu m-am sarutat cu colegul meu de banca in ora in clasa a 5-a.hello! Si daca ea nu simte nimic pentru tine asta este.Nu ii poti schimba sentimentele.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu ai gresit nicaieri, ea ti-a spus clar ca nu simte nimic pentru tine...Lucrurile astea vin de la sine, chiar daca faci totul perfect, daca ea nu e iubeste, nu ai cum sa schimbi asta. Din pacate.

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci nu te place sau poate nu ii place aspectul tau ca asa fac mincinoasele astea RECUNOASTETI ODATA.