| sonyericson a întrebat:

Sall TPUhappyAm o problema cu prietena mea,face numai ce vrea ea si nu cred ca este normal...
Am auzit ca o pupa colegii foarte insistent,si i-am zis sa nu-i mai lase dar ea zice ca ce are, ca ii lasa...
am mai auzit ca o invita mereu colegii la suc cv si i-am zis sa nu se duca,dar ea zice ca face ce vrea si se duce, deci nu ma asculta deloc, si imi zice sa termin cu din astea ca se desparte de mine... credeti ca e normal? mie chiar nu imi place si nu stiu car o sa pot suporta...

11 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu e normal, dar las-o doar sa iasa cu prietenii, ai putea sa te duci si tu cu ea si in final sa ramaneti singuri. Nu trebuie sa fii si tu asa gelos, ii trebuie putin aer sa respire. Ai grija de tine si de ea, si las-o sa se desparta de tine daca uneori chiar exagereaza.

| KasdfghjNY a răspuns:

I cam place centrul atentiei, eu spun sa i dai papucii sa se invete odata, sa o racesti. Dupa o sa se intoarca, eu nu cred ca ai tu nevoie de toate fetele care schimba baietii mai des decat chilotii!

| sonyericson explică (pentru KasdfghjNY):

Zice ca i-am gresit prea mult dar eu nu i-am gresit cu nimica, si vrea sa se desparta de mine dar tot nu se desparte imi zice doar ca nu va fi ca inainte

| KasdfghjNY a răspuns (pentru sonyericson):

E cam profitoare fata, sau are ceva interes.Despartete de ea, chiar daca te doare. Dupa tot ce mi-ai zis cam asta e parearea mea!

| Dariusuu a răspuns:

E treaba ei.

Raspunderea e a sa.

Te-am pupat,

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Fiecare are viata lui, iar deciziile si le ia pe proprie raspundere.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu trebuie sa exagerezi, daca nu vrei ca sa se ''pupe'' poti s-o parasesti. Daca totusi iti place de ea si vrei sa fiti impreuna va trebui sa te obisnuiesti cu asta(poate ea are nevoie de un pic de libertate, sau poate ii place atentia pe care i-o acorda ceilalti).

| Bittersweett a răspuns:

Daca nu iti acorda atentie..nu inteleg de ce inca mai stai dupa ea? daca tinea cat de cat la tine, era de acord cu tine macar cu jumatate din ceea ce ii cereai. Discuta cu ea ceea ce ne-ai intrebat pe noi si poate se rezolva..baftahappy

| Razorsharp a răspuns:

Acum o pupa, mai incolo alte treburi. Desparte-te de ea.

| xVLDx a răspuns:

Frate, tu esti prost sau ce? Doamne, pai eu o paraseam de mult! Asta inseamna ca e curva, scuza`mi expresai.winking

| Oana04 a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste. Poate e o tarfulita la care ii place asa ceva.