| abcdefghijklmnopqrssttuvwyz a întrebat:

Am o problema, mă masturbez des și acum am o cantitate mai mică de sperma. De ce? Trebuie să mai fac o pauză sau am o problema? De alaltăieri dar parcă revine ușor, fără răspunsuri inutile,

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai fa si tu din cand in cand cate o pauza, sau sa le raresti cate odata pentru a da putin ragaz organelor tale reproducatoare sa-si revina la catusi de cat la normal deoarece nici nu poate fi vorba de a atinge un potential maxim. Succes si sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Sperma se reface în mai mult timp decât îți ia ție să te mulgi. happy
Dacă vrei să obții o recoltă bogată, mai fă pauze; dacă vrei doar orgasme, fă laba de câte ori simți nevoia.

| Emilian65 a răspuns:

Mai fa o pauza ca sa aiba timp sa se regenereze procesul de producere a spermei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai,omule,cate grame de sperma dai de regula si cate dai acum? Da.ne mai multe amanunte, ca sa gasim cauza.

| AlexDkfy a răspuns:

Sa zicem ca ai o sticla cu apa care se umple cu 1 picatura pe secunda iar tu ca sa bei trebuie 300 de picaturi ex ce e mai bine sa bei cate 10/50/100 sau sa astepti mai mult si sa bei 300 big grin?

| GabrielPaladin a răspuns:

Salut.
Nu ai nici o problema.
In viata cumpatarea este de aur, excesele nu fac bine nimanui.
Nu uita igiena personala este foarte inportanta.
Bafta.

| ShukarimeBheBaighat a răspuns:

Eu te motivez sa devii gay.Am un prieten gay pe nume Claudiu.El este foarte fericit impreuna cu alt prieten pe nume Balataretu