| claudiu_9632 a întrebat:

am si eu o intrebare. la fete le place sati bati joc d ele cand faci sex cu ele? nu chiar sati bati joc nu stiu cum sa ma explic ( d ex: sa te termini in fata la leo bagi adanc in gura si chesti d astea) big grin

11 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Daca esti animal poti sa mergi la curvele de pe centura, dar altfel nu, fetele vor tandrete, nicidecum perversiuni!

| candora a răspuns:

Esti pervers, du-te la o pornstar si fa-i chestii de astea, ele vor fi bucuroase ca te au, nu la orisicare.

| tuGatita a răspuns:

Nu nu le place. doar in cazul in care sunt c****. mie nu imi place felul asta de a face sex si nici nu imi va placea vreodata. fetelor din contra, le place sa fii finut cu ele, sa se simta dorite si iubite. iar preludiul sa dureze ceva timp. deci mare grija ca daca asa vrei tu sa faci sex nu vei avea parte decat de c***

| fello18 a răspuns:

Esti stricat. mai usor cu xxx

| Monica_7453 a răspuns:

NU, esti nebunn la cap.

| Anonim3007 a răspuns:

laughing ce intrebare stupida hai cati dau si un raspun nu le place logic normal cand faci sex ambele persoane trebuie sa fie doritoare si trebuie sa se simta bine u ce vrei sa faci sa o torturezi sau sa o satisfaci?

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Ce urat laughing) nu nu le place doar daca st moarte dupa...laughingrolling on the floor dar la fetele cat de cat normale nu le place ( te uiti cam la prea multe filme pe net )

| bacterie a răspuns:

Le place

| mirabela26craiova a răspuns:

Nu le place frate.Defapt sunt unele la care le place acelea se numesc tarfe.Cu o tipa dinaia o sa te alegi daca o sa continui sa fo atat de pervers si nesimtit

| StEfSySu a răspuns:

Baaaaaao copkile? cati ani ai? esti scapat de la casa de pufuleti si desene animate? traieste in viata realawinking

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Ma fascistule camuflat