| curios_3782 a întrebat:

happy am si eu o problema nici nu stiu cum sa incep. Deci este o fata pe nume raluca ne-am cunoscut acum cateva luni bune eu tin foarte mult la ea si simt ca si ea tine la mine.si vreau sa ii cer prietenia happy Dar m-am gandit la ceva super :X Vreau sa fac un filmulet in care sa ii spun ce simt si la Sfarsit sa fie o poza pe care sa scrie "vrei sa fii prietena mea?" happy dar nu stiu cu ce program sa fac si nici nu stiu cum sa fac.Ma puteti ajuta? crying VA rog mult de tot id meu este : cony_yulie2007 Multumesc anticipat :* Astept multe raspunsuri happy Deci am mare nevoie de ajutorhappy

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Cu movie maker il gasesti pe google. scuze nu prea am timp acum sa-ti caut un link. si pui pozele si muzica dupa le asezi pe o banda putin mai jos in oridinea care o vrei si poti face mai multe cu programu asta adica efecte bla bla... numai ca scrisu trebuie sa-l pui tu pe poze. sau poti sa lucrezi in microsoft power point.

| shtephie a răspuns:

Mi se pare o idee foarte buna! Da cu movie makerwinking

| zuzulica a răspuns:

laughing))vezi ca ai un program chiar in pc care este al lui...plus de asta sunt atatea o mica cautare pe google era mult te inteleglaughing)

| cosmin_2318 a răspuns:

Sall proshowgold e f bun si nu iti trebuie codecuri ca sal deschizi. il ei de aici
http://download.kappa.ro/action__file/id__3670
succes