| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema :-s. Am citit tot pe TPU ceva de "decalotarea penisului". E ceva ce trebuie facut "cu mana omului" ca sa zic asa? Si cand ar trebui sa se intample asa ceva? Am 15 ani. Funda raspunsului cel mai convingator. Si ce alt ceva ar mai trebuii facut in afara de decalotare? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ucenicul a răspuns:

Ai auzit de laba? Ca sa fiu direct : Fa-ti o laba. Asta inseamna decalotare. Tragi de pielea aia pana iti iese capu afara laughing)) mai pe romaneste big grin Asta ar fi trebuit sa faca parintii tai cand erai mic. Poate o sa-ti fie frica de durere... O sa simti o usoara durere dar iti trece. Repeta procesul pana decalotarea va fi completa big grin

2 răspunsuri:
| stefanioneci123 a răspuns:

Proces completlaughing ( la mine )