| liliana_8221 a întrebat:

Am un coleg in clasa care presupun ca ma place dupa cum se comporta cu mine si multe fete din clasa mi-au spus asta.Si nu stiu cum sa il intreb si nu spuneti ca va veni totul de la sine ca eu sunt mai rusionoasa si nu stiu ce o sa zic eusad dar nici eu nu imi dau seama ce o sa zica el dar problema este ca mereu este inconjurat de cineva :@.
Deci intrebarea mea ar fi cum sa vorbesc cu el?
P. S.: El este mai mic de inaltime ca mine credeti ca ar fi vreo problema?
Dar este mai mare ca mine cu o luna de zile
Fundita`love struck + votulets`kiss!

Răspuns Câştigător
| Ralucca a răspuns:

Hei! love struck In primul rand nu trebuie sa fi rusinoasa ca asa o sa pierzi multe. Intai, inainte sa crezi ca ii place de tine, sau doar pentru ca asa se comporta cu tine, uita.te cum se comporta si cu celelalte fete, pentru ca poate face asa doar pentru ca asa e el happy! Daca nu, inseamna ca chiar te place. Baga.te in vorba cu el, vorbiti pe mess si vei vedea ca totul se intampla mai repede decat crezi happy. si cu inaltimea. Daca e prea scund nu e deloc bine, pentru ca veti arata ciudat laughing Si in plus nu te apleci sa il saruti straight face. Varsta chiar nu conteaza love struck. Deci fi tupeistaa si bafta love struck love struck :X

7 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Va deni totul de la sine.

| crina_2867 a răspuns:

Varsta si inaltimea nu conteaza atuci cand dragostea este mare... spune-i si u pe mess ca vreti sa vorbiti singuri si atunci intreaba-l daca ii place de tine daca zice da cerei prietenia si gata ai incredere va merge am incercat-o si eu si a functionat si functioneaza si in acest momentwinking intelegi ce vreau sa spun (acum hai cu tupeu, incercarea moarte nu are )

| liliana_8221 explică:

Ba mai are si moarte ca daca vrei sa vz daca zbori si te arunci dupa bloc mori laughing

| liliana_8221 explică:

Nu cred si am scris ca nu va veni ce nu intelegi @giuly?

| liliana_8221 explică:

Ms @Raluuuuca sunt tupeista da cand vine vb sa vb cu el ma rusinez blushing

| liliana_8221 explică:

Am uitat sa mentinonez ca eu fratsii mai mari si eii zic ca sunt prea mica pentru baietii (fac 14 ani anul asta) ca sa imi vad de carte si nu stu ce dar nu stiu cum sa ma ascund de ei crying

| liliana_8221 explică:

Eu am *