| Stephyy a întrebat:

Baiatul de care imi place stie ca il plac si el ma place pe mine... Dar m-a pus sai dovedesc ca-l plac sa-l surprind cumva... Ce sa fac ideei! 1
THX :* :* :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,iubita!
Sa nu cazi in capcana asta! Ar trebui sa fie fericit ca e cu TINE si sa nu-i trebuiasca mai mult!
Surprizele sunt pentru perechi rutinate,obosite care au nevoie de un refresh in relatie!
Nu intre doi tineri proaspeti si frumosi care au o relatie de cateva saptamani sau luni!
Daca va placeti,stai de vorba cu el si explica-i ca nu esti omul surprizelor...E mai cinstit asa,nu esti obligata sa-i faci pe plac, ai fi putut sa-i ceri acelasi lucru, nu?
Succes!

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Saruta-l

| francesca89 a răspuns:

Fa-ti tatuaj cu numele lui(unde nu se vede)eu asa am facut big grin

| Stephyy explică:

Am uitat sa mentionez ca nu suntem impreuna big grin

| EuLeŞtiuPeToateBăă a răspuns:

Saruta-l! Ce mai stai?

| mario_9299 a răspuns:

Bagai mana in gura...