| Bestrider a întrebat:

Sall TPU, cum fac o fata care nu vrea sa fim vazuti iimpruna(nu siu de ce.)avand in vedere ca ne tinem de mana si ne sarutam, dar cand nimeni nu e prin preajma, sa vrea sa fim vazuti si sa o fac sa ma placa doar pe mine?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Mai, ii spui ca te simti prost ca ea nu doreste sa fie vazuta in preajma ta si ca daca sunteti impreuna ar trebui sa-ti acorde oarecum locul potrivit. daca intr-adevar te place va tine cont si de nemultumirile tale. ar trebui sa ii spui ce gandesti, ce ai pe suflet pentru ca asa este cel mai bine, sa existe comunicare de la inceput.

| Bestrider explică (pentru BubuLina999):

Mersi love struck

| BubuLina999 a răspuns (pentru Bestrider):

Cu muta placere:*

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ii e rusine cu tine.
Naspa situatie!

| Bestrider explică (pentru unknownn):

Ce zici sa fac?winking

| unknownn a răspuns (pentru Bestrider):

Cel mai simplu o intrebi de ce nu vrea asta.

| Oana92 a răspuns:

Poate ii e frica de parinti sau poate are pe altul. Daca ii era rusine cu tine era logic sa nu vrea o relatie cu tine!

| SageKid a răspuns:

Clar ii este rusine cu tine.Parerea mea este sa purtati o discutie in care sa o intrebi ce anume nu-i place, sau o determina sa-i fie rusine cu tine, si eventual sa indrepti situatia