| fantasy01 a întrebat:

Cum pot sa atrag atentia baiatului de care imi place NON-VERBAL? Dau funda si voturi

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Pfff ophh ophh mai mai!
Ai km toot ce iti trebuie, iti mai lipseshte pitina imaginatie!
Incearca sa fi in apropierea lui," in vizorul lui ", si provoacal! sau daca nu estiasa timida si crezi ca estiplina de tupeu smug kissuieshte`l, il sarutzi pur si simplu! nu orice baiat se asteapta de la astawinking
Succes

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Non-Verbal nu ai sanse, daca e sa ne luam dupa avatarul tau.Fredoneaza'i Gutza si va fi al tau pentru totdeauna, papusa.

| MikyyLOL a răspuns:

Vrefate ca-ti place cei place si lui s-au imbracate provocator.

| doYOUreallyLOVE a răspuns:

Buna! Pai poti incerca prin trucul " puppy eyes "., sa-i zambesti usor. chestii usoare happy

| hitman_5613 a răspuns:

Pai depinde de baiat ( fiind si eu baiat)cred ca ar fi bine sa tea propii de el si sa vorbesti despre un subiect comun care va intereseaza pe amandoi poate o sa se arate interesat si o sa intrati in vorba si fi atenta cum se uita la tine dacai licaresc ochii atunci simte ceva pentru tine crede-ma asa mi sentampla mie de curand dar ma rog depinde de baiat te rog sa ma ajuti si tu ok pentru ca sunt si eu in dificultate cum sar mai zice ( ma cheama hitman)

| duf a răspuns:

Te lovesti de el, dansezi ha ah harolling on the floor))