| fantasy01 a întrebat:

Cum pot sa fac sa ma observe un baiat pe mess? adica sa inceapa el primul' discutia! Plss astept multe multe raspunsuri! Dau funda si voturi! happy

Răspuns Câştigător
| mmmiruna a răspuns:

Nu stiu ce sa zic tot mai bine incerci u sa intri in vorba cu el asta ii atrage pe baieti tupeul si faptul ca nu iti este rusine sa intri in discutii cu el

4 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Da un mass interesant xD sau ceva caterinca happy, oricum ceva la care sa iti raspunda happy. Take care

| anonim_9012 a răspuns:

Sa-ti pui o poza faina la avatar...

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pune-ti un status interesant sau unul mai "rebel", cum ar fi "Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eU!"care sa il faca sa reactioneze sau sa comenteze ceva despre el...si asa va incepeti discutia...

| oTilia_7666 a răspuns:

Pai nu stiu,pune-ti si tu un status de genul: "am chef de vorba" sau "plictisita" si daca ii pasa de tine te va baga in seama, daca nu, mai bine lasa-l in pacehappy