| LadykillerR a întrebat:

happy

De ceva timp, o fata din clasa paralela imi e foarte simpatica big grin ma tot uitam la ea in pauze si cred ca a observat si am inceput sa vb cu ea si pe facebook si mi-a trimis un mesaj ca daca am prietena si cand am vazut ca a intrat am intrebat-o ca de ce intreaba si ea a zis ca cineva a intrat pe contul ei si a trimis mesaje la toti prietenii bla bla dar nu o cred... dupa nu am mai prea vorbit si acum parca se fereste de mine :\ ce credeti, m-a placut?

Răspuns Câştigător
| b33a a răspuns:

Pai parerea mea ca fata e ca ai gresit intrebando " De ce intrebi? " Poate fetei i-a fost rusine sa iti zica sau poate se temea de un refuz! Sa sti ca si mie imi este frica de acest lucru cand vreau sa am o relatie cu o persoana! Eu zic sa incerci sa vorbesti cu ea fata in fata insa sa fiti doar voi doi! Daca iti da de inteles ca te place inseamna ca i-a fost rusine sau frica! Iar daca te respinge nu ai pierdut nimik....mai exista o multime de fete! Pna ala urma ce e al tau e pus deoparte! :* :* :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tare mult i-ai placut, sunteti o lista intreaga.

| LadykillerR explică (pentru neutrino):

Nu inteleg la ce te referi... :-l

| GabrielCIG a răspuns:

Pai cred ca te-a placut si a crezut ca tu ai prietena si se simte jenata cand te vede.

| Exeemii a răspuns:

Sunt fata si chiar nu imi dau seama daca te place sau nu. Poate ii e frica sa iti spuna, sau poate chiar nu a fost ea, dar asta e putin probabil. Fa'ti curaj si intreab-o in fata pentru ca atunci iti vei da seama daca minte, mult mai bine decat printr-un mesaj!
Mult succes :*!
Fundita? :O3