| Marry410 a întrebat:

Sall TPU, deci imi place un baiat si el ma place pe mine (am primit confirmari chiar aici pe site ca ma place, puteti sa va uitati si la intrebarile anterioare) Faza e ca noi nu prea vorbim suntem foarte orgoliosi, si nici unul nu face nimic dar vad cum vorbeste cu mai multe persoane despre mine, adica ce sa crezi cand vezi ca doi oameni vorbesc arata si se uita la tine (si pareau foarte im plicati in discutie)... in fine..Si acum vreau sa-l intreb personal daca ma place si nu stiu cum sa fac (cum am spus noi nu prea vorbim :| ) Eu ma gandeam sa ii trmit mesaj pe facebook melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=wvHuW-5ezak si nu stiu ce sa-i mai scriu ca melodia asta zice totul, tot ce e in sufletul meu :| E o idee buna? Ma gandeam sa fac asta sambata seara, ca tot ma duc la o petrecere si o sa stau toata noaptea acolo petrecand.ce credeti e bine :|? :(( Sunt disperata pentru ca l-am mai intrebat o data de ce se tot uita la mine si el a zis exact asa " ma uit pentru ca suntem prieteni, sau ma uit pentru ca ma uit nu stiu dce :)) " Ce credeti :|? Plzz helpp urgent :|

1 răspuns:
| Ana_4223 a răspuns:

°ma uit fiindca suntem prieteni°si baiatu asta.laughing pai s.a blocat cand l.ai intrebat asta l.ai luat prin surprindere nu se astepta ca o sa.l intrebi.eu zic iesi cu el afara ..as zice sa va intalniti numai voi doi intr.o zi ca pe facebook nu iti dai seama care e adevarul pe cand daca sunteti fata in fata este altceva iti dai seama mai ales dupa expresia fetei, daca zambeste este clar raspunsul este pozitiv, dar daca este serios e posbil sa fie inverslaughing ..nu il mai lua pe ocolite ca melodia ca pe facebook sa il intreb spune.i fata ca sa stii si tu ce ai de facut..nu? ca sa stii si tu ce ai de facut nu? ca nu se merita sa stai dupa un baiat mult timp vezi ca sentimentul nu este reciproc gata treci la altu..ca asa o sa stai ca fraiera toaata viata si o sa suferi dupa baieti asteptand macar o mica atentie din partea lui...il intrebi daca iese afara cu tine ca ai ceva important de vorbit cu el.si vezi ce iti spune. daca te refuza pentru un motiv banal inseamna ori ca nu vrea sa va intalniti ori e prea prost adica prea timid iar daca chiar nu poate sa vina sa va intalniti si are un motiv bine intemeiat e mai bine oleaca.iar asa iti demonstreaza si daca e interesat sau nu.ca pe urma te cauta el daca char e interesat si nu a putut sa vina sa va intalniti, si iti va propune el daca te.a refuzat prima oara, asa ar fi normal sa faca daca te place, iar el daca se simte va veni singur fara nici uun prieten...succes!