| anonim_4396 a întrebat:

.. deci in clasa is 2 baieti P si V.acum 2 luni eram indragostita de P si am fost impreuna cu el 1 luna cand dintr-o data a venit la mine si a zis sa ne despartim. acum am aflat de la el ca de fapt ma mai iubeste si ca s-a despartit de mine doar fiindca nu ii place ideea de a fi impreuna cu cineva. in acea zi m-am dus la el acasa fiindca m-a chemat sa-l ajut la tema de la mate....si cand am ajuns la el, dupa vreo 5 min, a vrut sa se urce pe mine. eu i-am spus ca nu vreau, ca nu-l mai plac si ca-mi place de V dar el nu a vrut sa termine asa ca i-am tras o palma si am plecat repede. la scoala inca se da la mine si ma ia de mana dar eu am vb cu colegele mele si cand il vad ca vine spre mine il indeparteaza asa ca nu-mi fac griji. problema este ca nu suporta sa ma vada cu altul. la muzica profu ne-a pus sa dansam dansuri populare si eu am picat cu V, iar P aproape s-a luat la bataie pentru mine.nu stiu ce sa fac. nu vreau sa mai am de-aface cu P mai ales dupa intamplarea de la el de-acasa, eu vreau sa fiu cu V.voi ce ziceti sa fac? P.S: i-am explicat de o groaza de ori lui P ca nu mai vreau sa am de-aface cu el

Răspuns Câştigător
| somrik a răspuns:

Spune-i in fata ca nu mai vrei sa fii cu el si gata, plesnestel tare si va intelege

13 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Rate si sunteti clasa 2, la liceu va violati intre voi? nici nu stiu ce fel de raspuns sa-ti dau poti sa-l treci la spam.winking

| esco a răspuns:

Fii cu V

| Marry410 a răspuns:

Da chiar incerca sa fii cu V si presupun ca atunci cand o sa vada asta o sa te lase in pace. Bafta :* happywinking

| NuConteaza a răspuns:

@AnNe, ea a zis ca la ea in clasa sunt doi baieti. Nu ca ar fi in clasa a 2 a.
Revenind la problema ta. sicer, nu stiu ce sa iti zic. Nu mi s-a mai intamplat niciodata. Cunosc baieti care nu se lasa batuti, dar nici in acest hal. Eu zic ca un timp sa nu fii cu nimeni (daca el a zis ca nu suporta sa te vada cu cineva). Crede-ma ca in timp o sa ii treaca si o sa vada alta fata daca tu nu il bagi in seama, il ignori.
Atunci tu vei putea fi cu persoana cu care vrei. (V)
Fii atenta doar ca nu cumva sa iti mai placa si tie de P.
Nu sunt sigura daca te-am ajutat. e o situatie destul de naspa. Oricum, bafta.

| PsyhoWoman a răspuns (pentru AnNe):

Sunt 2 baieti fata nu clasa a 2-a laughing)) nu stii nici scrie nici citii! straight face

| ladybug238 a răspuns (pentru AnNe):

Sunt in clasa a 10-a

| AnNe a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Bine man i se poate intampla orcui sa greseasca bine ca esti tu cea mai perfecta.ok? papa

| PsyhoWoman a răspuns (pentru AnNe):

Dada:p cand vrei s ajuti citesti cu grijawinking macar atunci!

| AnNe a răspuns (pentru ladybug238):

Scuza-ma cristinutza am citit gresit, ok?

| ladybug238 a răspuns (pentru AnNe):

Nu nimic... happy

| Silviu591 a răspuns (pentru AnNe):

Lasati-o bre in pace..in loc sa va luati de povestea amuzanta dintre P si V laughing voi cititi comentariile altora.

| AnNe a răspuns (pentru Silviu591):

rolling on the floor intr-un fel mersirolling on the floorlaughing

| Silviu591 a răspuns:

Hai ca aiurezi pe aici.i-ai incercat pe toti sa vezi daca toti sunt la fel?