| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa incep. eu la scoala, am imi place de o fata. fata aceea simte acelasi sentiment pentru mine. Mi-a zis printr-un biletel Te iubesc. dupa. am fost impreuna vreo 2 zile si a inceput sa scrie numele la un baiat pe mana. nu am dat importanta, dar incepea sa scrie mai mereu. Si dupa am aflat ca era topita dupa acel baiat. Si acel baiat i-a propus ca daca vrea sa fie cu el sa faca sex cu el +5 prieteni de al lui. si ea intr-un fel a acceptat..Si eu pe fb cand ii ziceam sa facem, adica ea a inceput. sa mergem in baie. sa ne pupam sa din astea si eu dupa am zis. Dupa ce ne pupam ne si dezbracam. si ea a zis ok. si dupa a zis ca nu face de la varsta asta. Adica nu voia sa faca cu mine.Dar eu mi-am pus in gand ca pana la sfarsitul anului tot so f*** si eu... dar inca nu a facut cu acei 6 baieti ..sii nusj ma simt naspa niciodata nu mi-am pus asta in gand ..Deci ce sa fac? sa imi iau gandu ca o f*** sau sa ma gandesc ca in timp o sa o ..Deci Nu stiu ce sa fac.mie mi-a placut de ea dar ...acuma am doar sentimentul ala ..ca imi place fundul ei. ca. si mereu ma provoaca ..eu stau in banca a 4-a de la perete si ea de la mijloc, si mereu staa cu fundul la mine ..Si eu fac misto gen :"ce priveliste///" Si cand ii dau palme peste fund ori imi da cu caietul pe spate ori nu zice nimic. ei ii place asta?

10 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai bine te duci si tu impreuna cu cei 6. Asa nu va plictisiti la parnaie, poate primiti celule langa ceilalti 7 de la Vaslui, sa stati si sa impartasiti experiente laughing)

| David000000 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pai? dc sa ajung la parnaie? doar nu sunt eu vinovat de ce face ea straight face

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru David000000):

Pai na, o face cu aia 6, vede tacsu' ca nu mai e virgina, si ca sa nu spuna de cei 6, spune ca a facut-o doar cu tine, dar ea nu a vrut, tu ai obligat-o.Asa fata scapa basma curata, cei 6 se distreaza, tu o belesti grav laughing Cand faci sex, e recomandat sa o faci DUPA varsta legala din buletin si cu o fata de minim aceeasi varsta, adica 18 anisori.Plus de asta, daca ramane gravida cu unul din aia 6, si o face inainte sau dupa si cu tine, o sa zica ca e al tau ca sa nu se faca de ras laughing) oricum pui roblema, o belesti grav.

| AliGab a răspuns:

De unde stii "povestea" cu cei 6? Nicio femeie sanatoasa la cap nu ar accepta asa ceva, iar daca fata este micuta este posibil sa fie manipulata cu usurinta astfel incat sa pice intr-o asemenea capcana. Iar daca un/mai multi tampit/i spun despre o fata ca ar face asa ceva fara ca macar sa fi avut loc, acest lucru se intampla doar sa o denigreze. Atata timp cat nu stii de la ea ca ar face asa ceva, si oricum asta ar fi caz de viol, manipulare, mai ales daca fata ar fi minora. Nu fii si tu tampit ca altii sa te gandesti doar sa o f***, altfel vai si amar de capul tau. Mai bine avertizeaz-o in legatura cu cei 6 si respect-o. Doar respectand fetele/femeile din jurul tau, indiferent ca sunt cuminte sau cele mai mari c**ve, vei avea parte de o femeie care sa te iubeasca cu adevarat in viitor. Nu fii un obsedat sexual care trateaza femeia doar ca pe un obiect sexual, altfel risti ca tu sa fii nefericit si sa faci rau singur sufletului tau. Succes

| David000000 a răspuns (pentru AliGab):

Nu, nu sunt obsedat sexual. Dar gandul asta mi-a venit din ceea ce a zis ea. Ca cica il iubeste pe unu de la 7 -B si ala a zis ca daca vrea sa fie cu el sa o f*** el si cei 6. Si dupa eu cand i-am zis ca la un moment dat o sa facem si noi zicea ca nu vrea sa faca. adica nu vrea sa faca cu mine. Nu am o problema cu asta dar am ceva in mine care se intreaba. Dece cu el da si cu mine nu? Adica ce are el si eu n-am?

| David000000 a răspuns (pentru AliGab):

Sii. baiatul acela nu are teoretic nicio vina, din punctul meu de vedere.Mie personal mi-a zis ca o f*** el si "fratii"lui si o lasa. dar ea este cam incapatanata si nu crede ce ii zic eu. ea il iubest fft mult. In timpul relatiei scria numele lui pe mana. si am atentionata. si pe fb si in viata reala. Sper sa nu se ajunga sa se duca in baie. ca dupa va fi vai de ea. dar e treaba ei.Si a zis ca e si virgina. Nu vreau sa fiu implicat in acest caz. dar ma provoaca mereu ..ADica in fiecare pauza sta exact in pozitia capra. Nu ca as fii obsedat sexual, dar orice baiat/barbat cand vede asa ceva trebuie sa faca ceva nu este asa? iii dau uneori palme peste fund si dupa incepe "razboiul" intre noi. Ce recomanzii sa o las sa ma provoace si din astea sau sa o f***?

| AliGab a răspuns (pentru David000000):

Nu mai am comentarii...se pare ca ai priceput de n-ai mai putut raspunsul meu. Fa cecrezi de cuviinta, eu te-am sfatuit odata

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Corva.

| RobertAndreiConstantin a răspuns:

Owow

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru RobertAndreiConstantin):

Stai asa, ca asta nu e tot, e foarte matur la cei...13 ani ai lui straight face