| Anonimul55991 a întrebat:

Sall TPU, deci sunt cu o fata de 2 saptamani si acu in weekend o s-o scot in oras, o iubesc enorm si simt ca si ea ma iubeste.Problema e ca as vrea sa o sarut dar n-am mai sarutat niciodata si mie rusine.Merita sa incerc primul meu sarut?:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

Daaa,incearca! Fa tu primul pas,o sa fie dragut avand in vedere ca tii asa mult la ea,si o sa ramai cu o amintire placuta.
Nu planuii momentul,fa-o spontan.
Nu te grabii,nu te arunca cu capul inainte.Ii poti lua usor obrajii in mainile tale,majoritatea fetelor adora chestia asta,si e posibil sa-ti fie si tie mai usorthinking
Nuuuu baga limba direct, in niciun caz, e absolut ingrozitor, mai ales pentru un prim sarut!
Da-i un pupic usor, mai apoi saruta-i buzele lent.o sa vina totul de la sine, ai sa vezi ca o data ce ati incercat o sa faceti asta f des si vei prinde tot mai multa indemanare pe parcurs.
Bafta la pupaceala happy!

5 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Depinde si cati ani ai.

| DarkTTT a răspuns:

Clar ca merita

| fe2012 a răspuns:

Auzi copilu` thinking cati ani ai?laughing

| Anonimul55991 explică:

Da am 16 ani jumate si sunt copil a?laughing

| EcstasyAMF a răspuns:

Incearca happy nai ce pierde ia-o cu usurelu apropiete de ia si bagai limba in gat happy O sa reusesti tu asa eram si eu la inceput