| fantasy01 a întrebat:

Este o excursie de o zi! Baiatul pe care il iubesc vine si el... ce sa fac? adica sa ma apropi de el? Vom merge cu trenul, eu am niste prietene in clasa lui si el va sta cu ele! sa ma apropi de el? daca as orbi cu el ce i-as zice? SAU MAI BINE ZIS! CUM SA II ATRAG ATENTIA FARA VORBE? dau fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| Tiffany_7360 a răspuns:

Fii tu insati, si atat! Daca vrei sa te bagi in seama poti sa ii dai un salut, sa gasiti un interes comun.Incearca sa te apropii de el. Poti sa propui in joc asa...intre prietenii s-au altceva c crezi utu ca va va mai apropiahappy

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Of! Stai cu fetele respective si,sigur se va gasi si modul in care sa vorbesti cu el.O sa radeti cu totii,o sa jucati diverse,integreaza-te in cercul lor de prieteni si vei avea cale deschisa,nu-ti mai fa planuri,niciodata nu ies!
Si,distractie placuta, daca nu poti sa te apropii de el nu sta botoasa, nu strica dispozitia la toti.Fii vesela si vioaie, nu intr-un mod prostesc, si totul va fi bine!

| mustata a răspuns:

Te apropi de el cu tupe fata mea