| SpecToras a întrebat:

Sall TPU: Eu am 12 ani si sunt indragostit :X de o fata dar ia nu stiu daca ma place (?) si vreau sai dovedesc asta dar cum numai la ea ma gandesc

Răspuns Câştigător
| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Pai uite...Du-te la ea zii ko placi dar spune-i direct nu o ocoli...si sarut-o:X

7 răspunsuri:
| aleale99 a răspuns:

Pai si eu sant fata laughingdeci cred ca te pot ajuta.ok pai poartate frum cu ea.noua nu ne plc ca baietii sa-si bata joc de noi asta nu te face sa pari tare ci din contra cam prost.in fine deci poartate frum,zambestei, vb cat mai mult cu ea si afla cei plc si ce nu, cerei id sau nr de tel si spunei.bafta!

| Azazel_2358 a răspuns:

Veziti de scoalalaughingbanal dar adevarat

| kidsXXL a răspuns:

Salut! In primul rand, fii indiferent! Asa timp de o saptamana sau mai mult. Dupa acest timp in care tu nu ai vorbit cu acea fata, ea o sasi dea seama ca ii lipseste vocea ta.Cand o inceapa sa dea drumul conversatiei cu tine, tu ai sa ii raspunzi, dar ferm.Si dupa o sa vorbesti mai mult cu ea, tu ii pui intrebari, tu trebuie sa fii "domn sef". Sper ca team ajutat.Bafta-n pupici! funda?

| D0zzz a răspuns:

Pai poti sa o iei la o discutie particulara, sa-i spui ca o simpatizezi, comporta-te frumos cu ea, respect-o si in special, fii tu insuti, in final intreb-o daca si ea te place. Ai grija sa nu ti se urce prea mult la cap, nu uita ca mai ai si alte lucruri de facut, de exemplu sa citesti, sa nu iti neglijezi scoala, sa faci curatenie in dormitor, sti tu. Mult succes cu fata!

| oOAndreyOo a răspuns:

Vorbeste cu ea, spune-i cat de mult o iubesti
poate ti se pare prostesc dar ofera-i o floare chiar daca prieteni o sa rada de tine

| sweetgirl24 a răspuns:

Pai...Mai intai trebuie sa te porti cu ea cel mai frumoss, sa te porti cu ea diferit de felul cum te porti cu celelalte fete, pentru ca ea sa-si de-a seama! Daca n-ai tupeu sa o intrebi tu daca te place eu zic ca e mai bine sa nu pui nici pe altcineva sa intrebe pentru ca exista posibilitatea sa nu recunoasca decat in fata ta!

| Heys a răspuns:

A zis cineva de sicutie particulara pai eu de fiecare data cand am aplicat faca asta a iesit cu sarut laughing si are 12 ani. Fiule fi antena poate u esti mai dezvoltat pshic(pote da poate nu n-am de unde sa stiu) si ca te-ai indragostit de obicei la 14 ani simti asta prima data.Dar ea poata nu nu stie ce e aia dragoste sau ce implica o relatie.Dar cconcret daca ati fi impreuna ce ai face u cu ea? Fi atent trebuie sa vezi daca ii place de tine daca reactioneaza flirteaza cu alta fata sa vezi daca e geloasa, asa daca te dai pe langa ea o sa te vada ca pe un fraier care o suna mereu.Eu in viata mea decat ins ituati grave ii dau buzz prietenei mele pe mess in rest imi da ea mie laughing ai demnitate pustiule chiar daca o iubesti mai vb pe mess daca vrei si iti zic concret cum sa faci boditzul@yahoo.com big grin si sa dai si Funtita.